У Валківському районі триває підготовка табору «Ялинка» до літньої оздоровчої зміни

PDFДрукe-mail

Незабаром корпуси Валківського районного дитячого табору відпочинку та оздоровлення «Ялинка» наповняться дзвінкими дитячими голосами і розпочнеться табірна зміна. Щоб дітям було у таборі комфортно та зручно співробітники виконавчого апарату Валківської районної ради на території табору провели суботник.

Спільними зусиллями під час суботника відремонтовано кімнату в одному із корпусів «Ялинки». Також за ініціативи та сприяння голови районної ради Юрія Яцини участь в ремонтних роботах, що продовжуються у дитячому таборі, беруть всі місцеві ради району.

Посадові особи міської, селищних, сільських рад на чолі з керівниками органів місцевого самоврядування, працівники установ, підприємств, організацій району ремонтують кімнати в корпусах, косять траву, відновлюють освітлення, фарбують павільйони та спортивне обладнання .

Юрій Яцина переконаний, що табір має зберегти своє функціональне призначення – оздоровлювати дітей, не зважаючи на фінансові труднощі.

«Ялинка» розташована серед лісу у мальовничому екологічно чистому куточку Слобожанської природи. Цього року табір обов’язково прийме дітвору з Валківського та сусідніх районів, а також з Харкова. Під час оздоровчої зміни на повітрі, сповненого цілющим сосновим ароматом, вони змістовно і цікаво відпочинуть, запасуться силами та енергією на новий навчальний рік. Саме для цього і працюють в ці дні не покладаючи рук справжні друзі «Ялинки», які власним коштом намагаються зберегти дитячий табір, створити комфорті умови для відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад