Мистецтво, що об’єднує людей!

PDFДрукe-mail

У всі часи, не дивлячись на складнощі та протиріччя, найбільш об’єднуючим фактором будо мистецтво. Саме мистецтво закликає нас до почуття прекрасного, дозволяє побачити світ по-новому, переоцінити свої вчинки та помисли.

За сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації мистецтво грає по справжньому об’єднуючу роль для всього українського народу. 

Тому Дергачівщина, багата на славні культурні та мистецькі традиції, спонукає сьогодні до об’єднання народу, миру і злагоди в суспільстві.

9 квітня у Дергачівському районному Будинку культури відбулася чергова вистава зразкового театрального колективу «Арт-компанія».

Подивитися на мистецьке дійство запросили учнів загальноосвітніх шкіл району та їх батьків, а також усіх охочих подивитися цікаву захоплюючу виставу.

У залі також були присутні голова районної ради Михайло Бушев, заступник голови районної ради Вячеслав Желтобрюх, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентина Гузенко. 

Глядачам була представлена вистава «Здравствуй, принцесса». В її основу покладені казки Г.Х.Андерсона, в сюжетних лініях яких спонуканн до добрих справ і справедливості. 

Учасники театрального колективу вразили глядачів високими акторськими здібностями, вишуканим сценічними костюмами, яскравими декораціями та оригінальним музичним супроводом. 

Це вже 3 вистава театрального колективу «Арт-компанія» у цьому складі. 

У 2013 році театр отримав звання «зразкового».

За словами керівника і режисера театру Тетяни Кузьменко приємним є те, що учасники творчого колективу театру дуже люблять свою справу і з великим задоволенням беруть участь у репетиціях та виставах.

«Сьогодні у нашому театрі грає 16 дітей. Ми бачимо як діти люблять театр і тому, повинні роботи все, аби долучити до творчості все більше і більше дітей».

Говорячи про сюжетну лінію, художній керівник зазначила, що вона залишатиметься незмінною.

«В основі наших вистав і надалі будуть казки про добрі справи і вчинки, про теплі взаємовідносини, світлі почуття, взаємодопомогу, про все те, що нас об’єднує і робить наше життя щасливим» - зазначила Т.Кузьменко.

Дергачівська районна рада рекомендує всім мешканцям району відвідати спектаклі юних акторів і одержати масу позитивних вражень від перегляду.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад