Заключні змагання районної Спартакіади з масових видів спорту серед колективів фізичної культури промислових підприємств та сільськогосподарських товариств району

PDFДрукe-mail

22 та 23 березня в  Барлаклійському Палаці  спорту  та на багатофункціональному майданчику зі штучним покриттям відбулись заключні змагання  районної Спартакіади з  масових  видів  спорту  серед  колективів фізичної  культури промислових  підприємств  та  сільськогосподарських  товариств  району.

 

У суботу пройшли змагання з волейболу серед промислових підприємств та міні-футболу і легкоатлетичної естафети серед сільськогосподарських товариств.

У неділю - завершилась Спартакіада легкоатлетичною естафетою та міні-футбольними змаганнями серед промислових підприємств.

Збірна команда державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, як і очікувалось, гідно виступила у командних видах спорту. Дебютанти районних змагань завоювали 4-е місце у волейболі та 5-е у міні-футболі.

Загалом команда "Держслужбовець" приймаючи вперше участь у районній Спартакіаді виборола 4-е загальнокомандне місце, поступившись лише п’ятьма очками ПАТ "Євроцемент-Україна".

До складу збірної увійшли працівники: Балаклійської районної ради (Бєлєвцова Н.М., Кунденко С.В.), Балаклійської районної державної адміністрації (Пархоменко В.Є., Петченко Т.О., Сиров О.В., Дериведмідь Н.Є.), управління Державної казначейської служби України в Балаклійському районі (Лугова Н.А.), Державної податкової інспекції у Балаклійському районі ГУ Міндоходів у Харківській області (Бабенко Ю.М., Никоненко І.А.), Балаклійського районного суду (Гололобова Н.С., Соколов П.О.), Балаклійського районного управління ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області (Лещенко А.В.) та відділу Держземагенства у Балаклійському районі (Радченко Є.В., Попов О.І.).

 

Волейбол

Промислові підприємства

І місце - ПАТ "Євроцемент-Україна"

ІІ місце - ГПУ "Шебелинкагазвидобування"

ІІІ місце - "В/ч А-1352"

 

Міні-футбол

Промислові підприємства

І місце - ГПУ "Шебелинкагазвидобування"

ІІ місце - "В/ч А-1352"

ІІІ місце - Шебелинське відділення бурових робіт

 

Сільськогосподарські товариства

І місце - Пришибська територіальна громада

ІІ місце - ПАТ АФ "Вербівське"

ІІІ місце - ТОВ АФ "Борщівське"

 

Легкоатлетична естафета

Промислові підприємства

І місце - ГПУ "Шебелинкагазвидобування"

ІІ місце - "В/ч А-1352"

ІІІ місце - ПАТ "Євроцемент-Україна"

 

Сільськогосподарські товариства

І місце - ТОВ ІАК "Балінвест"

ІІ місце - Пришибська територіальна громада

ІІІ місце - ПАТ АФ "Вербівське"

 

Підсумки

районної Спартакіади з  масових  видів  спорту  серед  колективів фізичної  культури  промислових  підприємств  та  сільськогосподарських  товариств  Балаклійського  району

 

Промислові підприємства

І місце - "В/ч А-1352"

ІІ місце - ГПУ "Шебелинкагазвидобування"

ІІІ місце - ПАТ "Євроцемент-Україна"

IV місце - Державні службовців та посадові особи органів місцевого самоврядування

V місце - Відділ освіти

VІ місце - Балаклійський КЗ "Харківська гуманітарна педагогічна академія"

VІІ місце - Шебелинське відділення бурових робіт

VІІІ місце - "Хенкель Баутехнік (Україна)" філія в м. Балаклія

ІХ місце - ТОВ "Балмолоко"

Х місце - ПАТ  "Балаклійське ХПП"

 

Сільськогосподарські товариства

І місце - ПАТ АФ "Вербівське"

ІІ місце - Пришибська територіальна громада

ІІІ місце - ТОВ ІАК "Балінвест"

IV місце - ТОВ АФ "Борщівське"

V місце - Асіївська територіальна громада

VІ місце - Шевелівська територіальна громада

VІІ місце - Гусарівська територіальна громада

VІІІ місце - Міловська територіальна громада

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад